W piątek w naszej szkole odbył się Festyn Europejski w ramach wydarzenia Erasmus Days 2021! Wiele się działo- prezentacja krajów, pyszne przekąski z różnych zakątków Europy, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Tolerancja", grywalizacja, wystawa zdjęć wykonanych w trakcie szkoleń w ramach programu Erasmus+, wizyta studentów przybyłych do Polski w ramach programu Erasmus, warsztaty dla klas ósmych! Celem przedsięwzięcia było poznanie innych kultur, tradycji otwartość na różnorodność i wzmocnienie poczucia przynależności do grupy. Przygotowania do wydarzenia trwały od początku września- klasy świetnie sobie poradziły z zadaniem. Dziękujemy! Zapraszamy do fotorelacji z tego wyjątkowego wydarzenia.