Kadra pedagogiczna 2020/2021

Kuchta Anna – dyrektor szkoły

nauczyciel specjalista

Pojmaj Iwona – wicedyrektor szkoły

pedagog

Adamczyk Anna

nauczyciel specjalista

Arseniuk-Zienowicz Katarzyna

nauczyciel wychowania fizycznego, FitKlasa

Błażejczyk Paulina

nauczyciel języka polskiego

Błędowska Beata

nauczyciel specjalista

Brzeskowska Katarzyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Dębowska Teresa

nauczyciel specjalista

Długołęcka Anna

nauczyciel języka polskiego, WDŻ

Drobnik Andrzej

nauczyciel wychowania fizycznego

Duraj Stanisława

nauczyciel doradztwa zawodowego

Falasa Ewa

nauczyciel specjalista

Grycendler Maciej

nauczyciel muzyki

Gucwa Miłosław

nauczyciel informatyki

Ignaczewska Joanna

nauczyciel matematyki

Jerszow Beata

nauczyciel specjalista

Karpińska Karolina

nauczyciel świetlicy

Kęprowska Daria

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kowalczyk Dorota

nauczyciel historii, WOS

Kruk Agnieszka

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kucharek Anna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kuczyńska Aleksandra

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kuliberda Bożena

nauczyciel języka angielskiego

Kundzinowicz Beata

nauczyciel w świetlicy

Kurniewicz Anna

nauczyciel religii

Kurys Ernest

nauczyciel wychowania fizycznego

Lemańska Elżbieta

nauczyciel języka angielskiego

Majewska Beata

nauczyciel historii

Marschall Karolina

pedagog

Mazurek-Gieryszewska Katarzyna

nauczyciel specjalista

Mróz Błażej

nauczyciel fizyki

Muzińska-Judek Beata

nauczyciel języka angielskiego

Myko-Bonikowska Anna

nauczyciel języka angielskiego

Nyczówna-Perucka Bogdana

psycholog

Orzech Agnieszka

nauczyciel specjalista

Pszenna Marta

nauczyciel matematyki, fizyki

Radomska Barbara

nauczyciel wychowania fizycznego

Rolka Grażyna

nauczyciel chemii

Rządczyk Dorota

nauczyciel specjalista, nauczyciel informatyki

Rzepińska Anna

nauczyciel specjalista

Sawicka Ewa

nauczyciel specjalista

Sikora Joanna

nauczyciel języka polskiego, WDŻ

Sobieralska Agnieszka

nauczyciel specjalista, logopeda

Sokólska Katarzyna

nauczyciel matematyki

Strzelecka Monika

nauczyciel specjalista

Szura Barbara

logopeda, nauczyciel w świetlicy

Szuta Ewa

nauczyciel przyrody, biologii

Tomaszewska Dorota

nauczyciel specjalista

Tomaszewska Paulina

nauczyciel języka niemieckiego

Tońska-Szyfelbein Anna

logopeda

Trzcińska-Łukasiak Agata

nauczyciel plastyki, techniki, EDB

Turek Ewa

nauczyciel biblioteki

Wawrynowicz Wioleta

nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, FitKlasa

Wereszczyńska Marta

nauczyciel specjalista

Wieczorek Anna

nauczyciel języka polskiego

Włodarczyk Danuta

nauczyciel geografii, przyrody

Wójcik Katarzyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wojnarowska Aleksandra

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wydrowska Dominika

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Zygmunt Piotr

nauczyciel religii