Nasza Szkoła jest szkołą kameralną i bezpieczną – posiadamy monitoring. Sale szkolne, łazienki oraz szatnia zostały wyremontowane. Na terenie obiektu jest duże, nowoczesne boisko szkolne oraz dobrze wyposażone sala gimnastyczna i sala do gimnastyki korekcyjnej. Czas wolny nasi uczniowie mogą spędzać w sali gier, bądź sali zabaw, posiadającej dwa suche baseny z piłeczkami, ścianki wspinaczkowe i miękkie klocki. Naszym atutem jest sala multimedialna oraz profesjonalna pracownia komputerowa. Szkoła zlikwidowała bariery architektoniczne, gdyż dla uczniów niepełnosprawnych ruchowo mamy windę, liczne podjazdy oraz przystosowaną ubikację. W stołówce szkolnej można zjeść pyszne obiady – smakują, jak domowe! W szkolnym ogródku, którym opiekują się klasy „0” już rosną młode warzywa.

Serdecznie zapraszamy!