Od 01 stycznia 2024 roku w celu dostarczenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Gdańsku dokumentu elektronicznego, należy zarejestrować się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.

Przy pomocy elektronicznej skrzynki podawczej załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Gdańsku.

Do formularza można dodawać załączniki o następujących rozszerzeniach: .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif (.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml.

Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 5MB. W ramach usługi centralnej „Pismo ogólne” można dołączać pliki do 500MB. Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP, użytkownik ma dostęp do sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych i doręczania dokumentów elektronicznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Gdańsku:

Pismo ogólne do podmiotu publicznego:

  1. W celu wysłania pisma, w ramach usługi centralnej, należy kliknąć na link:
    http://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/pismo-ogolne-do-podmiotu-publicznego
  2. Należy zalogować się do ePUAP
  3. Następnie klikamy: Załatw sprawę
  4. W polu Ustaw / zmień adresata wpisujemy: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11 W GDAŃSKU (adres skrytki /SP61Gdansk/SkrytkaESP)
  5. Poniżej pojawi się odnaleziony adresat ( klikamy na niego myszką)