Kuchta Anna – dyrektor szkoły

Nauczyciel specjalista- rewalidator. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, oligofrenopedagogiki, terapii pedagogicznej, edukacji wczesnoszkolnej.

Pojmaj Iwona – wicedyrektor szkoły

Nauczyciel specjalista- pedagog. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, socjoterapii, terapii pedagogicznej, kurs II stopnia teorii i terapii Integracji Sensorycznej, program wzmacniania rodziny, kurs wychowawców szkoły dla rodziców cz.1

Adamczyk Anna

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresieoligofrenopedagogiki, tyflopedagogiki, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, certyfikowany trener Treningu Zastępowania Agresji ART.

Błędowska Beata

Nauczyciel specjalista- rewalidator. Posiada kwalifikacje w zakresie filologii polskiej, oligofrenopedagogiki, nauczania początkowego, terapii behawioralnej u dzieci z autyzmem, nauki czytania metodą krakowską.

Dębowska Teresa

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje pedagoga specjalnego w zakresie oligofrenopedagogiki, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, techniki i plastyki.

Falasa Ewa

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej- edukacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Jerszow Beata

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej - resocjalizacji, oligofrenopedagogiki, technologii informacyjnych (informatyka) i techniki, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pracy z dzieckiem z autyzmem, autorka publikacji dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, współtworzenie przewodników do nauczania w kl. 1-3.

Kuczyńska Aleksandra

Nauczyciel specjalista praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresie oligofrenopedagogiki, edukacji wczesnoszkolnej, wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych, terapii behawioralnej u dzieci z autyzmem, przewodnika psa pracującego z osobami niepełnosprawnymi- kynoterapeuta (dogoterapeuta).

Marschall Karolina

Nauczyciel specjalista- pedagog. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogiki leczniczej, terapii pedagogicznej z edukacją matematyczną, socjoterapii i pracy z grupą, trener kształtowania umiejętności prospołecznych i zastępowania agresji dziecka StART.

Mazurek-Gieryszewska Katarzyna

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresiepedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, oligofrenopedagogiki, terapii pedagogicznej, socjoterapii, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Miara Karolina

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, tyflopedagogiki, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, animator czasu wolnego.

Nyczówna-Perucka Bogdana

Nauczyciel specjalista- psycholog. Posiada kwalifikacje w zakresie logopedii, oligofrenopedagogiki, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, edukacji seksualnej, wsparcia dzieci i młodzieży w żałobie, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hipoterapia, trener Family Labu.

Rządczyk Dorota

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje pedagoga specjalnego w zakresie oligofrenopedagogiki, matematyki, informatyki, bibliotekoznawstwa i informacji naukowej.

Rzepińska Anna

Nauczyciel specjalista- rewalidator. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej, pracy z uczniem z dysfunkcjami. Jest certyfikowaną terapeutką metody prof. Alfreda Tomatisa - diagnostą i terapeutką audio-psycho-fonologii.

Sobieralska Agnieszka

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie, logopeda. Posiada kwalifikacje w zakresie logopedii, tyflopedagogiki, animacji społeczno- kulturalnej, pedagogiki specjalnej, edukacji wczesnoszkolnej z nauczaniem języka angielskiego.

Strzelecka Monika

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki ogólnej, pedagogiki resocjalizacyjnej, pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, terapii pedagogicznej, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,szkoły dla rodziców -wszystkie części.

Szura Barbara

Nauczyciel specjalista- neurologopeda. Posiada kwalifikacje w zakresie logopedii, nauczania języka polskiego jako obcego.

Tomaszewska Dorota

Nauczyciel specjalista- praca z uczniem w klasie. Posiada kwalifikacje w zakresiepedagogiki społecznej, oligofrenopedagogiki z podstawami pracy w klasie integracyjnej, kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego, kształtowania umiejętności prospołecznych i treningu zastępowania agresji dziecka StART, terapii behawioralnej osób z autyzmem.

Tońska-Szyfelbein Anna

Nauczyciel specjalista-neurologopeda. Posiada kwalifikacje w zakresie terapii dzieci ze spectrum autyzmu, terapii pedagogicznej, logopeda wczesnej interwencji, terapeuta SI, trener TUS, autorka kilkunastu publikacji z zakresu terapii logopedycznej i terapii dysleksji.