Lp. Nazwisko i imię Godziny dostępności 
1 ADAMCZYK ANNA poniedziałek 14.20-15.20
2 ARSENIUK-ZIENOWICZ KATARZYNA poniedziałek 15.15-16.15
4 BŁAŻEJCZYK PAULINA wtorek 7.40-8.40
5 BŁĘDOWSKA BEATA wtorek 14.25-15.25
6 BRZESKOWSKA KATARZYNA wtorek 6.45-7.45
8 BUTKUS AGNIESZKA środa 16.10-16.40
9 DĘBOWSKA TERESA wtorek 8.40-9.40
11 DROBNIK ANDRZEJ poniedziałek 16.15-17.15
13 DUREJKO BEATA czwartek 7.45-8.45
14 FALASA EWA poniedziałek 7.45-8.45
15 FRONCZAK KAROLINA środa 12.00-13.00 co drugi tydzień 11.00-12.00
16 GRYCENDLER MACIEJ wtorek 16.10-16.40
18 GUCWA MIŁOSŁAW czwartek 14.20-15.20
20 IGNACZEWSKA JOANNA środa  14.30-15.30
21 JERSZOW BEATA czwartek 15.25-16.25
23 KALINOWSKA PATRYCJA wtorek 13.20-14.20
24 KARPIŃSKA KAROLINA wtorek 17.00-18.00
25 KĘPROWSKA DARIA poniedziałek 10.00-11.00 co drugi tydzień 13.00-14.00
26 KOWALCZYK DOROTA wtorek 14.30-15.30
28 KUCHAREK ANNA wtorek 11.15-12.15
29 KUCHTA ANNA  wtorek 9.00-10.00
30 KUCZYŃSKA ALEKSANDRA środa 12.30-13.30
31 KURNIEWICZ ANNA piątek 8.30-9.30 
32 KURYS ERNEST poniedziałek 11.15-12.15
33 LEMAŃSKA ELŻBIETA czwartek 14.20-15.20
34 MARSCHALL   KAROLINA czwartek 13.15-14.15
35 MAZUREK-GIERYSZEWSKA KATARZYNA środa 6.45-7.45
36 MIARA  KAROLINA poniedziałek 12.00-13.00
37 MUZIŃSKA-JUDEK BEATA środa 13.15-14.15
38 MYKO-BONIKOWSKA ANNA czwartek 13.35-14.35
39 NYCZÓWNA-PERUCKA BOGDANA poniedziałek 15.20-16.20
41 POJMAJ IWONA czwartek 15.00-16.00
42 PSZENNA MARTA wtorek 8.30-9.30
43 RADOMSKA BARBARA  czwartek 12.30-13.30
44 ROLKA GRAŻYNA środa 15.15-16.15
45 RUTKOWSKI PAWEŁ poniedziałek 10.10-11.10
46 RZĄDCZYK DOROTA piątek 8.40 - 9.25
47 RZEPIŃSKA ANNA poniedziałek 11.20-12.20
48 SIKORA JOANNA środa 7.30-8.30
49 SOBIERALSKA AGNIESZKA wtorek 11.15-12.15
50 SOKÓLSKA KATARZYNA czwartek 14.20-15.20
51 STRZELECKA MONIKA wtorek 11.15-12.15
53 SZURA BARBARA czwartek 15.20-16.20
54 SZUTA EWA piątek 8.30-9.30 
55 TOMASZEWSKA DOROTA czwartek 12.15-13.15
58 TUREK EWA środa 14.30-15.30
59 WAWRYNOWICZ WIOLETA środa 15.15-16.15
60 WIECZOREK ANNA czwartek 13.15-14.15
62 WŁODARCZYK DANUTA wtorek 15.15-15.45
63 WOJNAROWSKA ALEKSANDRA środa 6.35-7.35
64 WÓJCIK KATARZYNA wtorek 6.45-7.45
65 ZYGMUNT PIOTR czwartek 14.20-15.20